O inwestycji


Javorina Residence to nowa inwestycja zakopiańskiego dewelopera, na którą składać będzie się zespół czterech apartamentowców oraz budynek rekreacyjny. Działka, na której posadowione będą budynki, zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Zakopanego, w okolicy ulicy Strążyskiej, skąd odchodzą szlaki między innymi do Doliny Strążyskiej czy Doliny ku Dziurze. Od Krupówek dzieli ją dystans zaledwie 1000 m! Takie położenie na mapie Zakopanego sprawia, że w przyszłości obiekt ten będzie szczególnie atrakcyjny dla turystów.

Lokale na parterze budynków będą posiadać prywatne ogródki, a zdecydowana większość mieszkań na piętrach posiada jeden lub dwa balkony.

Na terenie inwestycji przewidziano budynek rekreacyjny, w którym znajdą się dwie sauny, a na piętrze siłownia i sala fitness. Działka otoczona jest drzewami, a jej wschodnią granicę stanowi potok, wzdłuż którego zaprojektowano alejki z ławkami i plac zabaw dla dzieci.

 


Strefa SPA z saunami

Budynek rekreacyjny z saunami

W celu podniesienia komfortu wypoczynku, w budynku rekreacyjnym zaprojektowano strefę SPA z dwiema saunami, dostępną dla wszystkich właścicieli oraz gości. To świetna propozycja dla osób, które chcą odpocząć po długich wędrówkach po górach lub szaleństwach na stoku.

Siłownia

Siłownia/fitness

Na piętrze budynku rekreacyjnego przewidziano niewielką siłownię i salę fitness, która przyciągnie osoby dbające o kondycję nawet na urlopie.

Widokowe mieszkania

Widok na góry

Z dużej ilości mieszkań będzie się rozciągać widok na Tatry. Goście będą mogli cieszyć się nim zarówno z pokoi jak i balkonów.

Teren zielony

Teren zielony

Teren wokół budynków zostanie kompleksowo zagospodarowany, istniejący drzewostan zostanie uzupełniony o nowe drzewa, pojawią się alejki, ławki do odpoczynku i plac zabaw dla dzieci.

 

 Co możesz zyskać?


Kupując apartament w Javorina Residence...

Zwrot podatku vat

Zwrot podatku vat

Każdy inwestor, nabywając apartament z myślą o jego wynajmie krótkoterminowym, uprawniony jest do odliczenia pełnego podatku VAT, który w przypadku lokali użytkowych wynosi 23%.

Perspektywiczna lokata kapitału

Perspektywiczna lokata kapitału

Samodzielne lokale z własną księgą wieczystą, w atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego, idealne na wynajem krótkoterminowy dla turystów.

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Wynajem gwarantuje operator z 10-letnim doświadczeniem na rynku. Dołącz do grona zadowolonych właścicieli, którzy powierzyli nam swoje apartamenty!

<